نمایش همه

چگونگی باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

آموزش باز کردن قفل لباسشویی

آموزش باز کردن قفل لباسشویی

در بسیاری از خانه ها همیشه این مشکل وجود داشته است که کودکان به دلیل کنجاوی ها یا سرگرمی به سراغ وسایل برقی می روند و همین کارها عواقب زیادی داشته است. برای مثال خرابی وسایل یا این که خود کودک دچار آسیب شده است. یکی از این ابزار های مود نیاز و لازم هر خانه و آشپزخانه ماشین لباسشویی می باشد و مشاهده شده که خانم های عزیز در این باره چقدر استرس و نگرانی دارند. به همین جهت تصمیم گرفتیم که در این مقاله برای شما در مورد قفل کودک ماشین لباسشویی و چگونگی باز کردن قفل کودک لباسشویی صحبت کنیم. در نتیجه توصیه می کنیم که با ما تا انتهای راه همراه باشید تا اطلاعاتتان را در این زمینه بالا ببرید.

چگونگی باز کردن قفل کودک لباسشویی

به منظور رفاه حال همه افرادی که ماشین لباسشویی در خانه دارند ترفند و راه حلی را برایشان در نظر گرفتیم که از جمله آن ها  می توان به قفل کودک اشاره کرد. تا به حال هر آن چه که در مورد این موضوع شنیده اید را کنار بگذارید و ما را همراهی نمایید. جالب است بدانید که این راه حل در بر خی از وسایل شستشوی لباس قدیمی وجود داشته است و اکنون نیز با فناوری و تکنولوژی جدید تری در برند ها و مارک های مختلف از آن رو نمایی شده است.

این قابلیت به این منظور طراحی شده است که مبادا در حین عملیات شستشو فرزند دلبند شما دکمه ای را فشار دهد و جریان را به هر دلیلی متوقف سازد یا باعث خرابی ماشین شود ولی با این تکنیک دیگر نیازی نیست که استرس بگیرید. اگر بخواهیم خیلی بیشتر برایتان توضیح دهیم باید بگوییم که در این روش از زمانی که دستگاه شما روشن و خاموش می شود نیز باز هم این آپشن فعال می باشد و این خود شما هستید که بایستی آن را غیر فعال نمایید.

نکته جالب دیگر این است که بسته به لباسشویی شما این راه حل فرق می کند و متفاوت است و اگر بخواهیم تک تک آن ها را به صورت جداگانه برایتان شرح بدهیم، مدت زمان طولانی طول می کشد تا این اتفاق بیفتد. در بخش های بعدی برخی از این برند ها را توضیح خواهیم داد تا به مشکل بر نخورید حتی در این جور مواقع توصیه می کنیم که دفترچه راهنمایتان را مطالعه نموده تا بدانید چه کاری را باید انجام بدهید. بعضی از این برندها عبارتند از:

بیشتر بخوانید:  درباره شیر ورودی ماشین لباسشویی چه میدانید؟

قفل کودک لباسشویی وستینگهاوس

برای مدت زمان 3 ثانیه باید دکمه های (temp) و (spin/rince) را فشار دهید.

برای مدت زمان 3 ثانیه باید دکمه های + یا – را در آن واحد با هم فشار دهید.

برای مدت زمان 3 ثانیه باید دکمه های (temp) و (spin) را فورا با هم فشار دهید.

چنان چه سوالی در این باره داشتید می توانید با نمایندگی مرکزی لباسشویی وستینگهاوس تماس گرفته و توسط مشاوران ما راهنمایی شوید.

قفل کودک لباسشویی ال جی

 قفل کودک لباسشویی ال جی

اگر ماشین شما به گونه ای می باشد که درب از جلو دارد باید به محض مشاهده دکمه (child lock) 3الی 5 ثانیه آن را فشار بدهید. بدین صورت است که قفل برای شا به همین آسانی فعال می شود با تکرار مجدد این کار سریعا قفل لغو خواهد شد. حواستان به این موضوع باشد  که مارک ال جی مدل های مختلفی را تولید و در بازار عرضه کرده است بنابراین به جز موارد بیان شده باید حتما دفترچه راهنمای آن را بخوانید یا در صورتی که باز هم به نتیجه دلخوهتان نرسیدید، می توانید با کارشناسان مربوطه در این حوزه تماس بگیرید و از آن ها کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید:

باز نشدن درب لباسشویی

قفل کودک لباسشویی میدیا

موضوع دیگر که تصمیم گرفتیم در این بخش با برند میدیا برایتان شرح بدهیم این است که زمان فعال کردن آپشن قفل، عکس یا تصویر کلیدی را بر روی آن می بینید که این نشان دهنده این است که این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشته اید. در زمان های دیگری ممکن است که با خطاهایی مواجه شوید که این بیانگر هنگ بودن، خرابی و علت های دیگر می باشد. در این جا نیز باید باز هم با متخصصین تماس بگیرید یا برای آن ها تیکت بفرستید تا در اسرع وقت به داد شما برسند و مشکل به وجود آمده را از بین ببرند.

بیشتر بخوانید:  بلبرینگ لباسشویی و تعویض آن

قفل کودک لباسشویی پاکشوما

در ماشین پاکشوما جالب است بدانید که این آپشن با شنیده شدن صدای بوقی فعال خواهد شد و یک کدی به نام کد  cl برروی صفحه نمایش آن نشان داده می شود بنابراین اگر چنین چیزی را به مراتب مشاهده کردید اصلا نگران معیوب بودن دستگاهتان نباشید و استرس نگیرید. طبق معمول با فشار دادن دکمه های همزمان برای مدت 3 ثانیه به نام rince  و prewash این ترفند فعال و با تکرار مجدد آن غیر فعال می شود.

نتیجه گیری پایانی

در این محتوا بیشتر هدفمان در مورد چگونگی باز کردن قفل کودک لباسشویی بود و به همین دلیل در برخی از بخش های آن تعداد محدودی از آن ها را برایتان به صورت مختصر شرح دادیم تا بتوانید بهترین تصمیم گیری ها را داشته باشید. فراموش نکنید که در درجه اول هدف ما حفظ سلامتی فرزند شما است و در درجه دوم جلوگیری از خسارت های جبران نا پذیری است که ممکن است به بار بیاید. در موارد بالا که به آن ها اشاره کردیم، توجه نمودید که بسیاری از مارک ها و برند ها می توانند با کمک دفترچه راهنمای خودشان به شما کمک کنند.

بچه ها به دلیل چرخیدن ماشین لباسشویی که برایشان جذابیت خاصی دارد، ممکن است دکمه هایی را فشار بدهند و این امر در ایجاد خطا های دیگر تاثیر به سزایی دارد. چنین قابلیت هایی سبب می شوند تا شما بتوانید به راحتی و به آسودگی تمام به دیگر کارهایتان برسید و با پایان یافتن جریان شستشوی تمامی لباس هایتان آن را غیر فعال نمایید. خوش بختانه با پیشرفت فناوری بسیاری از وسایل برقی آن هم در شرایطی که گرانی بیداد می کند، با آپشن های جدیدی در بازار موجود می باشند.

امیدوارم این محتوا برایتان مفید و سودمند واقع شده باشد و در نهایت بتوانید از این ترفند برای انجام کارهای ضروری استفاده کنید. بهتر است در صورتی که قصد خریدن این وسیله را دارید، چیزی بخرید که این ترفند را با راه کارهای بی نظیری ارائه بدهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هشت =