تعمیر ماکروفر وستینگهاوس

مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر وستینگهاوس

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
کارشناسان متخصص و ماهر

تعمیر ماکروفر وستینگهاوس

زمانی می رسد که ماکروفر کار خود را ادامه نمی دهد و خراب می شود. می توانیم آنرا با یک دستگاه ماکروفر جدید جایگزین کنیم اما این کار مستلزم صرف هزینه زیادی خواهد بود. یک راه دیگر این است که ببینیم آیا امکان تعمیر شدن دارد یا خیر.

برای تعمیر ماکروفر وستینگهاوس قبل از هر کاری برچسب هشدار دهنده برق روی ماکروفر را خوانده و موارد ایمنی آنرا در نظر می گیریم. سعی کنید اتصال زمین در طول مدت تعمیر ماکروفر وستینگهاوس به دستگاه متصل باشد. قبل از هرگونه تعمیر، خازن آنرا تخلیه کنید. اطمینان حاصل کنید سیم برق از پریز جدا باشد. در پوش ماکروفر را باز کنید.

در ابتدا فیوز را بررسی کنید. با استفاده از یک مولتی متر مقاومت آنرا اندازه گیری کنید در صورتی که بینهایت باشد نشان می دهد که فیوز سوخته است آنرا با یک فیوز جدید تعویض کنید. باید توجه داشته باشید فیوز جدید حتما از نظر اندازه دقیقا مانند فیوز سوخته باشد از بکار بردن فیوز با اندازه زیاد تر یا کمتر بپرهیزید. اگر مقاومت فیوز، صفر یا نزدیک آن بود فیوز سالم است و باید اشکال را در قسمت های دیگر پیدا کنیم.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر وستینگهاوس

در مرحله بعدی تعمیر ماکروفر وستینگهاوس به سراغ سوئیچ های درب بروید آنها معمولا بوسیله پیچ به بدنه متصل می باشند. در بعضی شرایط از روی ظاهر هم می توان به خراب بودن آنها پی برد در غیر این صورت آنها را باز کنید و مجددا به وسیله مولتی متر آنها را تست کنید. وقتی کلید فشار داده شده باشد باید اتصال بر قرار شده و مقاومت به نزدیک صفر برود. از نظر شکل ظاهری هم آنرا چک کنید در صورتی که نشانه هایی از شکستگی روی آن وجود داشت آنرا با یک سوئیچ جدید جایگزین کنید.

در صورتی که مشکل برطرف نشد باید برد الکترونیکی دستگاه ماکروفر را چک کرد. البته بررسی برد دستگاه فقط با دستگاه های مخصوص انجام می شود که در مراکز تعمیر ماکروفر وستینگهاوس وجود دارد. ولی شما می توانید فیش ها و سیم های رابط روی برد را بررسی کنید که هیچگونه سوختگی یا قطعی نداشته باشد. فیش های متصل به برد را فشار دهید تا از محکم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

برای تخلیه خازن فقط دستگاه ماکروفر را از برق کشیده و مدتی را صبر می کنیم خازن به تدریج تخلیه می شود. به این نکته توجه کنید که برق ذخیره شده در خازن می تواند شوک الکتریکی ایجاد کند.

نمایندگی تعمیر ماکروفر وستینگهاوساولین و تنها ترین نمایندگی تعمیر ماکروفر وستینگهاوس در تهران

تعمیر ماکروفر وستینگهاوس و برطرف کردن مشکلات حاصل از ماکروفر یکی از تخصص های ماست

ارائه خدمات تعمیر ماکروفر وستینگهاوس به شما عزیزان افتخار ماستلوگو

خدمات تعمیر ماکروفر وستینگهاوس

در این مجموعه تعمیر ماکروفر وستینگهاوس با دقت و دانش بالا انجام می شود ما دارای کارشناسان حرفه ای هستیم که به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه حتی روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی به شما هستند این نمایندگی دارای قطعات اصل و با ضمانت می باشد.


مقالات تعمیر لوازم خانگی

تیر ۱۰, ۱۳۹۷
عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

مشکلات تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

عوامل مختلفی در کارکرد درست هر وسیله ای نقش دارند. هر کدام از بخش ها که بدرستی کار نکنند ماشین ظرفشویی کار خود را درست نجام []
خرداد ۳۱, ۱۳۹۷
چشمک زدن چراغ ظرفشویی وستینگهاوس

چشمک زدن چراغ های ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

چراغ های ماشین ظرفشویی وستینگهاوس چشمک یا سوسو می زند بخش ها یا شرایط ذکر شده در زیر برای عیب یابی چشمک زدن چراغ ظرفشویی وستینگهاوس []
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷
مشکلات یخ ساز ساید

مشکلات یخ‌ ساز یخچال‌‌های ساید بای ‌ساید

اصولا در یخچال های ساید بای ساید مشکلات اساسی در مورد یخ ساز های آن می باشد که این مشکلات بدلیل رعایت نکردن یا توجه نکردن []