تعمیر یخساز سامسونگ
تعمیر یخساز وستینگهاوس در محل
فوریه 26, 2020
خاموش شدن یخچال وستینگهاوس
خاموش شدن یخچال وستینگهاوس
مارس 11, 2020
نمایش همه

چگونه انواع ارور یخچال وستینگهاوس را رفع کنیم ؟

انواع ارور یخچال وستینگهاوس

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و قرار گرفتن صفحه نمایشگر بر روی یخچال ها کار کردن با آن ها ساده تر شده. هر مشکلی که یخچال داشته باشه به صورت یک ارور بر روی این نمایشگر به ما نشان داده می شود. با دانست این معنای هر یک از این ارور به راحتی می توانیم مشکلات یخچال وستینگهاوس خود را برطرف کنیم. بدین منظور در این مقاله به بررسی انواع ارور یخچال وستینگهاوس پرداختیم.

برای برطرف کردن انواع ارور یخچال وستینگهاوس می توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات وستینگهاوس تماس بگیرید. شماره ی تماس 22225007.

انواع ارور یخچال وستینگهاوس

  • ارور E0
  • ارور E1
  • ارور E3
  • ارور E4
  • ارور E8
  • ارور E9

بررسی انواع ارور یخچال وستینگهاوس

انواع ارور یخچال وستینگهاوس

خطا E0 یخچال وستینگهاوس

این ارور نشان دهنده ی خرابی در سنسور فریزر یخچال وستینگهاوس است. خرابی این سنسور باعث می شود سرمای کافی برای یخچال شما ایجاد نشود.

می توانید اتصالات مربوط به سنسور را چک کنید. اگر مشکل برطرف نشد باید از تکنسین مجرب برای تعویض سنسور یخچال خود کمک بگیرید.

ارور E1 یخچال وستینگهاوس

اگر برای سنسور یخ زدایی یخچال شما مشکلی به وجود آمده باشد شاهد این ارور خواهید بود. خرابی این سنسور در سرما سازی یخچال اختلال ایجاد می کند.

اگر همراه با این ارور یخچال شما هم سرمای لازمه را نداشت باید اتصالات سنسور را چک کنید و به احتمال زیاد نیاز به تعویض سنسور دیفراست (یخ زدایی) دارید. ممکن است خرابی از برد یخچال هم باشد. به هر حال با ما برای رفع این ارور تماس بگیرید.

ارور E3 در یخچال وستینگهاوس

سنسور تشخیص دمای یخچال خراب است. سرما از طریق دریچه دمپر یخچال وارد یخچال می شود. یعنی دما بین یخچال و فریزر شما به درستی تنظیم نشده است.

ارور E4 یخچال وستینگهاوس

هیتر یا المنت یخچال ایراد دارد. این ارور نشان دهنده ی خرابی سنسور نیست. در نتیجه ی این ارور سرمای یخچال کاهش می یابد. تمام قطعات یخ زدایی باید بررسی شوند تا مشکل به صورت اساسی برطرف شود.

ارور E8 یخچال فریزر وستینگهاوس

ارور مربوط به یخساز یخچال است. سیم های متصل به یخساز را بررسی کنید. اگر این ارور همراه با تولید نکردن یخ توسط یخساز بود حتما با ما تماس بگیرید.

ارور E9 یخچال وستینگهاوس

این ارور هم به یخساز وستینگهاوس بر می گردد و احتمالا موتور یخساز خراب شده. یعنی یخساز نمی تواند یخ تولید نماید و آن را خارج کند.

برای تعمیر یخچال وستینگهاوس و تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس خود می توانید از متخصصین ما در این زمینه کمک بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =