مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی وستینگهاوس

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
کارسناسان متخصص و ماهر

نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس

همانطور که میدانید وستینگهاوس از برند های محبوب لوازم خانگی در دنیا می باشد. وستینگ هاوس یک برند آمریکایی است که از سال 1886 شروع به فعالیت کرده و با استفاده از تکنولوژِی جدید لوازم خوبی را به بازار ارائه داده و توانسته یک رقیب قوی برای تمامیه برند ها در این زمینه باشد . یکی از لوازم خانگی پر طرفدار آن در ایران اسپیلت وستینگهاوس (westinghouse air conditioner) است.

اسپیلت وستینگهاوس به دلیل بهره بردن از قطعات با کیفیت در ساخت به ندرت احتیاج به تعمیر پیدا می کنند. مگر آنکه به درستی از آن استفاده نکرده باشید و یا چندین سال از خرید آن گذشته باشد. به جای خرید دوباره ی اسپیلت جدید می توانید اسپیلت وستینگهاوس خودتان را با سپردن به دست یک تعمیرکار کولر گازی وستینگهاوس مطمئن مثل روز اول بکنید.

تعمیر اسپیلت وستینگهاوس

اگر تصمیم به تعمیر اسپیلت وستیگهاوس خود گرفته اید باید این نکته را بدانید که تعمیر کار ها و مراکز زیادی برای این کار وجود دارند اما یک انتخاب نادرست علاوه بر اینکه وقت شما را میگیرد میتواند ضرر های مالی زیادی برای شما داشته باشد. بهترین راه تماس با نمایندگی مجاز و خدمات پس از فروش وستینگ هاوس است.

ما اولین نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس در تهران هستیم. و با ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی از خود شرکت آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران خواهیم بود.

تعمیر تخصصی کولر گازی وستینگهاوس

تعمیر اسپیلت وستینگهاوس همانند هر وسیله برقی نیاز به تخصص و تجربه دارد. مواردی وجود دارد که بیشتر تعمیرات اسپیلت وستینگهاوس مربوط به آن ها می شود که اغلب از کثیف شدن فیلتر هوای دستگاه ایجاد می شوند که با تمیز نمودن آن و در بعضی مواقع تعویض آن تعمیر تخصصی کولر گازی وستینگهاوس صورت می گیرد:

1 – عملکرد اسپیلت وستینگهاوس تا حدودی کاهش یافته است.

2 – آب از پنل داخلی بیرون می ریزد.

3 – دستگاه به صورت خودکار خاموش و روشن می شود.

4 – کم شدن سرمای ایجاد شده توسط اسپیلت وستینگهاوس.

5 – برفک هایی روی لوله های دستگاه مشاهده می شود

6 – دستگاه تولید صدا می کند و یا می لرزد.

7 – از کار افتادن فن داخلی دستگاه.

سرویس کولر گازی وستینگهاوس

سرویس هایی که به صورت سالیانه از اسپیلت وستینگهاوس توسط تعمیرکاران حرفه ای از نمایندگی تعمیرات اسپلیت وستینگهاوس انجام می دهند بسیار مفید و ضروری است. این سرویس ها می تواند نیاز به تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس را بسیار کاهش دهد و همچنین کیفیت و عمر دستگاه به صورت چشمگیری بالا می رود. برای سرویس کولر گازی وستینگهاوس خود می توانید با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

ویژگی تعمیرکار کولر گازی وستینگهاوس

 • دقیق و سریع تعمیر اسپیلت وستینگهاوس شما را انجام میدهد.
 • تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس در محل مورد نظر شما
 • دارای تجربه و دانش لازم
 • بدون سو سابقه و خوش اخلاق
 • ارائه ضمانت نامه ی کتبی بعد از تعمیر کولر گازی
 • مشکلات احتمالی اسپیلت وستینگهاوس


  اولین و تنها ترین نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس در تهران

  تخصص کامل در تعمیرات انواع کولر گازی وستینگهاوس

  ارائه خدمات تعمیر اسپیلت وستینگهاوس به شما عزیزان افتخار ماست


  لوگو

  خدمات تعمیرگاه مرکزی کولر گازی وستینگهاوس

  در این مجموعه تعمیر انواع اسپیلت با دقت و دانش بالا انجام می شود ما دارای تعمیرکار کولر گازی وستینگهاوس حرفه ای هستیم که به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه حتی روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی به شما هستند این نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس دارای قطعات اصل و با ضمانت می باشد.

  مقالات تعمیر لوازم خانگی وستینگهاوس

  مناطق تحت پوشش تعمیر کولر گازی وستینگهاوس در تهران

  تعمیرات اسپیلت وستینگهاوس در سراسر تهران امکان پذیر است. تنها کافی است برای تعمیر کولر گازی وستینگهاوس در تهران با یکی از شعب زیر تماس بگیرید.