تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس

مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید وستیینگهاوس

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
کارشناسان متخصص و ماهر

تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس

وستینگهاوس نام تجاری گروهی از محصولات لوازم خانگی است. مجوز این برند متعلق به گروه الکترولوکس است. در اینجا به نکاتی درباره تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس می پردازیم.

دلایل سرد نبودن یخچال ساید بای ساید

کمپرسور روشن می شود اما یخچال سرد نیست. اولین موردی را که باید به سراغ آن برویم بررسی کنیم بر روی شبکه داخلی یخچال یخ تجمع نکرده باشد. با تجمع یخ بر روی لوله در برخی موارد باعث یخ زدگی گاز درون لوله می شود و جریان گاز متوقف می شود. در صورت مشاهده یخ یخچال را خاموش کنید تا یخ آب شود.

در زمان تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در مرحله اول به سراغ موارد ابتدایی بگردید، بررسی کنید نوار دور درب سالم باشد و هوا از آنجا نتواند جریان پیدا کند. در مرحله بعد برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس به سراغ شبکه های پشت یخچال بروید از هر گونه آلودگی آنرا پاک کنید برای تبادل گرما آنها باید تمیز باشند.

در صورتی که کمپرسور کار می کند ولی یخچال سرد نباشد یکی دیگر از عوامل می تواند از کم بودن گاز فرئون داخل آن باشد. هر وسیله خنک کننده ای برای تبادل گرما از یک محیط به محیط دیگر نیاز به گاز فرئون به اندازه کافی دارد. کمپرسور گاز را متراکم می کند، با متراکم شدن گاز دمای آن بالا می رود و به سمت کندانسور جریان پیدا می کند. در کندانسور گرمای گاز گرفته می شود و این مایع خنک به سمت محیط داخل جریان پیدا می کند. گاز در داخل محیط با گرفتن گرمای محیط دوباره تبدیل به گاز می شود و به سمت کمپرسور می رود و این چرخه ادامه پیدا می کند.

در صورتی که هر کدام از این مراحل بدرستی انجام نشود عمل خنک کردن یخچال به درستی انجام نمی شود.
تعمیر ساید بای ساید وستیینگهاوس

نمایندگی تعمیر ساید وستینگهاوساولین و تنها ترین نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در تهران و حومه تهران


تعمیر ساید وستینگهاوس و برطرف کردن مشکلات حاصل از ساید بای ساید یکی از تخصص های ماست


ارائه برترین خدمات تعمیر ساید بای ساید وستیینگهاوس به شما عزیزان افتخار ماستلوگو

خدمات تعمیر ساید بای ساید وستیینگهاوس

در این مجموعه تعمیر ساید وستینگهاوس با دقت و دانش بالا انجام می شود ما دارای کارشناسان حرفه ای هستیم که به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه حتی روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی به شما هستند این نمایندگی دارای قطعات اصل و با ضمانت می باشد.

تعمیرگاه تخصصی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس مفتخر است با ارائه برترین خدمات باعث جلب رضایت مشتریان شده است. این نمایندگی با داشتن تکنسین های با تجربه و با سابقه تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس را گام به گام فناوری روز دنیا انجام می دهد پس شک نکنید، همین حالا با مشاوران وستینگهاوس تماس گرفته و نسبت به سرویس ساید خود و همین طور رفع مشکلات ساید بای ساید خود اقدام نمایید. ما با داشتن شعب متعدد در تهران و کرج در اسرع وقت کارشناسان خود را به محل شما اعزام خواهیم کرد تا هرچه سریع تر اقدامات لازم جهت تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس شما به عمل آوریم.


مقالات تعمیر لوازم خانگی

تیر ۱۰, ۱۳۹۷
عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

مشکلات تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

عوامل مختلفی در کارکرد درست هر وسیله ای نقش دارند. هر کدام از بخش ها که بدرستی کار نکنند ماشین ظرفشویی کار خود را درست نجام []
خرداد ۳۱, ۱۳۹۷
چشمک زدن چراغ ظرفشویی وستینگهاوس

چشمک زدن چراغ های ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

چراغ های ماشین ظرفشویی وستینگهاوس چشمک یا سوسو می زند بخش ها یا شرایط ذکر شده در زیر برای عیب یابی چشمک زدن چراغ ظرفشویی وستینگهاوس []
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷
مشکلات یخ ساز ساید

مشکلات یخ‌ ساز یخچال‌‌های ساید بای ‌ساید

اصولا در یخچال های ساید بای ساید مشکلات اساسی در مورد یخ ساز های آن می باشد که این مشکلات بدلیل رعایت نکردن یا توجه نکردن []